Strona główna >> Oferta >> Klimatyzacja >> Klimatyzacja GREE

Klimatyzacja GREE

Rozwiązania od twórcy technologii stosowanych w urządzeniach chłodzących dostępne na naszej stronie! Prezentujemy produkty działającego od 1991 roku na świecie, a w Polsce od ponad piętnastu lat, producenta urządzeń klimatyzacyjnych Gree.

W ofercie znajdziesz sześć klimatyzatorów. Wszystkie są wyposażone w:

  • funkcję oszczędzania energii,
  • autostart,
  • moduł inteligentnego odszraniania,
  • kilka prędkości wentylatora.

 

Na tym jednak ich zalety się nie kończą!

Model LOMO ECONOMIC ma, między innymi, wbudowany jonizator plazmowy do usuwania z powietrza drobnoustrojów, do tego posiada opcję chłodzenia bądź nagrzewania powietrza w trybie turbo.

Model LOMO LUXURY wyposażono chociażby w funkcję inteligentnej kontroli poziomu ciepła I Feel, a także w możliwość utrzymywania stałej temperatury, co zapobiega zamarzaniu.

Model CHANGE LCLH posiada 3 tryby snu, podświetlanego pilota, a także możliwość pracy w -15 stopniach w trybie chłodzenia – wszystkie te funkcje to jedynie ułamek możliwości, jakie oferuje ten klimatyzator!

Model COZY SILVER to, między innymi, szeroki kąt nawiewu, wewnętrzny system osuszania, który nie wpływa jednak na temperaturę w pomieszczeniu, a także funkcja samooczyszczania.

Model COZY MIRROR posiada chociażby możliwość zaprogramowania włączenia i wyłączenia urządzenia o konkretnej godzinie czy funkcję samodiagnozy.

Model U-CROWN może na przykład włączyć automatycznie tryb snu, pracuje w bardzo szerokim zakresie temperatur, a jego nawiew obejmuje całe pomieszczenie.

tworzenie stron internetowych millenium studio | strona korzysta z cookies