Strona główna >> Oferta >> Klimatyzacja >> Klimatyzacja lg >> Klimatyzator ARTCOOL Stylist

Klimatyzator ARTCOOL Stylist

Klimatyzator pokojowy ARTCOOL Stylist sprawi, że Twoje mieszkanie będzie piękniejsze.

Zafascynują Cię jego duże możliwości chłodzenia, a rozpoznawany na świecie design przykuje Twoją uwagę.

Klimatyzator ARTCOOL Stylist to seria urządzeń firmy LG, w których wykorzystano technikę sterowania inverterowego. Klimatyzatory te charakteryzuje niski współczynnik zużycia energii, cicha praca i automatyczne oczyszczanie Plasmaster. Design klimatyzatorów ARTCOOL Stylist jest nieporównywalny z żadnymi innymi tego typu urządzeniami na rynku. To elegancja i styl w Twoim wnętrzu.

 

Delikatny przepływ powietrza w trzech kierunkach

Technologia 3Way Soft Airflow zapewnia delikatną, naturalną cyrkulację świeżego powietrza, które dociera do najdalszych zakątków pomieszczenia.

Nastrojowe podświetlenie LED

Każda barwa wyraża inny nastrój, emocje i energię w kręgu życia. Za pomocą szerokiej palety barw podświetlenia LED LG możesz dostosować oświetlenie, aby stworzyć romantyczny lub relaksujący nastrój.

Operacyjne podświetlenie LED

Każdy lubi, gdy urządzenie żywo reaguje, a za pomocą szybkiego podglądu łatwo sprawdzisz aktualne ustawienia temperatury i siły nadmuchu. Operacyjna lampka LED pulsuje w odpowiedzi na działania użytkownika.

Innowacyjny pilot

Prosty i intuicyjny pilot zawiera niewielki ekran w przejrzysty sposób przedstawiający najważniejsze informacje. Kontrola nad otoczeniem daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Niski poziom hałasu

Przez zastosowanie specjalnej konstrukcji łopatek wentylatora jednostki wewnętrznej i sprężarki inwerterowej zredukowano hałas klimatyzatora przy utrzymaniu płynnej pracy.

Filtr podwójna ochrona

Filtr podwójna ochrona zatrzymuje drobiny kurzu o rozmiarze powyżej 10 ㎛ i bakterii.

tworzenie stron internetowych millenium studio | strona korzysta z cookies