Strona główna >> Oferta >> Piece akumulacyjne >> STIEBEL ELTRON

Stiebel Eltron

Nie istnieje jakikolwiek inny system ogrzewania tak elastyczny, jak ogrzewanie elektryczne. Z szerokiego wachlarza dostępnych mocy możemy wybierać od 850 do 7000 W otrzymując przy tym efektywną regulację, a w efekcie końcowym zawsze prawidłowy systemem ogrzewania przeznaczony do dyspozycji Użytkownika. W asortymencie STIEBEL ELTRON znajdują się zarówno bezpośrednie grzejniki elektryczne jak i specjalne, które są stosowane w łazienkach. Szczególnie w nowoczesnych, dobrze ocieplonych budynkach wykorzystanie elektrycznych ogrzewaczy pomieszczeń jako ogrzewanie uzupełniające jest coraz bardziej interesujące.

Ogrzewacze akumulacyjne:

Rodzaj ogrzewaczy akumulacyjnych wykorzystujących jedynie tańszy prąd nocny pracujących na zasadzie zasobników ciepła kumulujących swoją energię w ciągu nocy ma szerokie zastosowanie zarówno przy nowo budowanych obiektach jak i modernizowanych starych obiektach. Taki rodzaj ogrzewania elektrycznego posiada wyjątkowe zalety przy modernizacji starych instalacji w mieszkaniach. Nie wymagają one żadnego dodatkowego wkładu finansowego poza przyłączem prądu, dzięki czemu jesteśmy w stanie obniżyć koszty inwestycji związanej z instalacją lub modernizacją systemu grzewczego budynku. Kolejnym atutem zasobników ciepła jest niewielka powierzchnia jaką potrzebujemy do ich instalacji, co pozwala zdecydowanie zwiększyć powierzchnię użytkową.

Zastosowanie:

Ogrzewanie pomieszczeń, budynków mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej, zarówno starych, o dużych stratach ciepła, jak i nowych, budowanych w technologiach energooszczędnych.

 

Piece dynamiczne:

Ogrzewacze akumulacyjne ETS typoszeregu standard, z rozładowaniem dynamicznym

Ogrzewacze akumulacyjne ETW typoszeregu płaskiego, z rozładowaniem dynamicznym

Ogrzewacze akumulacyjne ETT typoszeregu niskiego, z rozładowaniem dynamicznym

 

ZAPEWNIAMY:

- szybki montaż;

- bezpłatne doradztwo techniczne;

- montaż;

- gwarancję;

- serwis.

 

tworzenie stron internetowych millenium studio | strona korzysta z cookies