Klimatyzacja w stanie deweloperskim

Planujesz budowę domu? A może właśnie otrzymaliście od dewelopera klucze do nowego mieszkania i już zastanawiacie się nad doborem mebli do każdego z pomieszczeń? Poczekajcie jeszcze chwilkę! Gdy mieszkanie czy też dom są nadal w stanie deweloperskim, jest to idealny moment na to, aby pomyśleć o montażu klimatyzacji!

Rosnąca popularność klimatyzacji

Zmiany w naszej pogodzie widać gołym okiem. Upalne lata coraz bardziej dają nam się we znaki. Wysokie okna, które zazwyczaj są ogromną zaletą mieszkań, teraz ułatwiają jego nagrzanie do bardzo wysokich temperatur. Osoby żyjące w mieszkaniach na osi wschód-zachód są w jeszcze gorszej sytuacji, ponieważ mieszkanie pozostaje bardzo nagrzane przez cały czas, a jedyny komfort przynoszą – coraz rzadsze – chłodne wieczory.

Z tego też powodu coraz większym zainteresowaniem wśród Polaków cieszą się klimatyzatory montowane w domach oraz mieszkaniach. Pozwalają one nie tylko ustawić taką temperaturę, na jakiej nam zależy, lecz także dynamicznie ją dostosować do zmieniających się warunków. Do tego niektóre modele są dodatkowo wyposażone w oczyszczacze powietrza, które redukują stężenie pyłu w powietrzu! Takie rozwiązanie docenią zarówno alergicy jak i osoby borykające się z problemem w postaci kurzu wlatującego do mieszkania (z pobliskiej ulicy lub remontu).

Montaż klimatyzacji w stanie deweloperskim

O ile zamontowanie instalacji jest możliwe także w umeblowanym mieszkaniu, nastręcza ono znacznie więcej kłopotów i wymaga więcej dodatkowych prac. To z kolei wydłuża czas realizacji. W przypadku mieszkań i domów w stanie deweloperskim natomiast instalatorzy mogą niemalże od razu przystąpić do działania. Ty zaś nie musisz martwić się zabezpieczeniem mebli oraz wszechobecnym pyłem znajdującym się w mieszkaniu. Jeśli prace zaczną się odpowiednio wcześnie, instalatorzy będą mogli schować elementy okablowania pod tynkiem, dzięki czemu całość będzie się znacznie estetyczniej prezentować!

Mniej pracy – szybsza satysfakcja!

Dlatego jeśli masz taką możliwość, jeszcze dziś zamów jeden z naszych klimatyzatorów i umów się na jego montaż, póki Twoje lokum jest w stanie deweloperskim!