Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pozycje znajdujące się w menu po lewej stronie prowadzą do poszczególnych kategorii produktów grzewczych.
Oferujemy szeroki przekrój sprzętów służących do utrzymywania określonej temperatury w budynkach oraz pojazdach. Nasza firma jest dumnym posiadaczem niezbędnych certyfikatów, które uprawniają nas nie tylko do działania jako oficjalny dystrybutor poniższych producentów, lecz także do przeprowadzania przeglądów, konserwacji oraz serwisowania dostępnych u nas urządzeń klimatyzacyjnych oraz ocieplających. Nasi serwisanci doradzą także Państwu przed dokonaniem zakupu, który sprzęt do regulowania temperatury najlepiej sprawdzi się w danych warunkach. W ramach oferowanych usług zajmujemy się także profesjonalną instalacją okablowania w systemach zapobiegających zamarzaniu cieczy – dokonujemy także regularnych przeglądów oraz koniecznych napraw serwisowych.
Szeroki wybór sprzętów do regulacji temperatury:
EL-KRAK jest bezpośrednim dystrybutorem towarów pochodzących od poniższych producentów cieszących się renomą na rynku klimatyzatorów i sprzętów ocieplających.