Oczyszczacze powietrza

W każdym pomieszczeniu, niezależnie czy ma charakter mieszkalny, biurowy bądź przemysłowy, należy zadbać o czyste warunki - dlatego tak istotne jest oczyszczanie powietrza ze smogu oraz innych związków chemicznych, które mogą łatwo zaszkodzić zdrowiu mieszkańców oraz pracowników. Jednak po prostu otworzenie okna nie wystarczy - toksyczne opary, a także pyłki i innego rodzaju problematyczne cząsteczki chemiczne nadal pozostaną wewnątrz. W szczególności jeżeli w domu lub w budynku wykorzystuje się przykładowo kominek na paliwa stałe.

Co może wywołać

Oczyszczanie powietrza w domu, a także w biurze pozwala uniknąć:

  • ogólnego dyskomfortu,
  • podrażnień skóry,
  • łzawienia,
  • obniżenia koncentracji,
  • ataków duszności bądź po prostu kaszlu,
  • problemów z układem nerwowym oraz krążenia,

Tego rodzaju działanie jest istotne w szczególności w przypadku alergików, którzy mogą cierpieć również na bóle głowy oraz katar sienny z powodu pyłków ciągle znajdujących się w pomieszczeniu.

O systemie

Oferujemy rewolucyjny oczyszczacz powietrza ze smogu oraz innych szkodliwych czynników, który dedykowany jest przede wszystkim osobom, które mieszkają w regionach wyróżniających się dużym stopniem zanieczyszczenia powietrza. Może ono być wywołane przez fabryki, kopalnie, zakłady produkcyjne, a nawet dużą ilość domostw wykorzystujących tradycyjne metody ogrzewania budynków (np. stałymi materiałami opałowymi). Sprzęt sprawdza się również w okresie wiosenno-letnim, umożliwiając bieżące usuwanie z pomieszczenia pyłków i innych czynników alergicznych.

Dostępne modele

Przygotowaliśmy urządzenie do oczyszczenia powietrza dla alergików i domostw, znajdujących się w regionach, wyróżniających się podwyższoną ilością smogu, trzech cenionych marek:

 

Są to rozwiązania energooszczędne, a także ekologiczne, które pomagają usunąć z pomieszczeń między innymi pleśnie, spaliny, kurz, dym nikotynowy oraz grzyby. W zależności od modelu mogą być wyposażone w takie dodatkowe funkcje, jak automatyczne wykrywanie substancji problematycznych oraz rozpoczęcie procesu ich usuwania.