Boks garażowy

Niezależnie od tego, ile miejsca masz do dyspozycji, by przechowywać narzędzia oraz przedmioty, które mogą się jeszcze kiedyś przydać, zawsze będziesz potrzebować go więcej. Z tego powodu warto się zaopatrzyć w boks garażowy, który stanowi bardzo wygodne rozwiązanie, zapewniające dodatkową przestrzeń przeznaczoną do umieszczenia narzędzi lub innych przedmiotów. Produkt został zaprojektowany w taki sposób, by gwarantować bezpieczeństwo i nie porysować parkującego auta.

Dzięki swojej funkcjonalności sprawdzi się w każdym garażu, zarówno naziemnym, jak i podziemnym. Charakteryzuje się niezwykle solidną konstrukcją, której trwałość zapewnia wieloletnią żywotność. Ponadto, oferowane konstrukcje zapewniają łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów i są bardzo pojemne, dzięki czemu można przechowywać w nich zarówno większe, jak i mniejsze przedmioty, takie jak rowery, opony, narty, narzędzia, przetwory oraz wiele innych przedmiotów. Konstrukcja jest bardzo praktyczna, a jej instalacja nie wymaga ingerencji w strukturę budynku, dzięki czemu można zamontować ją praktycznie w dowolnym miejscu.

Zalety boksów garażowych

Ogromną zaletą, którą posiadają nasze boksy garażowe, jest możliwość aranżacji półek oraz uchwytów, co sprawia, że z łatwością można przystosować je do swoich indywidualnych potrzeb i przechowywać w nich różnego rodzaju przedmioty.

Dzięki temu, że wysokość boksu jest regulowana, można dostosować produkt do wysokości pomieszczenia oraz gabarytów posiadanego pojazdu. Wykorzystanie oferowanej konstrukcji sprawia, że wprowadzenie porządku w garażu będzie jeszcze łatwiejsze, a późniejsze utrzymanie czystości nie będzie stanowiło problemu. Koniec z dylematami, gdzie ułożysz narzędzia.

Boks sprawdzi się także w garażach wielostanowiskowych, pozwalając Ci wykorzystać do maksimum możliwości Twojego miejsca. Będzie niezastąpiony, zwłaszcza, gdy nie posiadasz miejsca, w którym mógłbyś przechowywać opony lub akcesoria do auta. Produkty prezentują się bardzo estetycznie i stylowo, dzięki czemu ich konstrukcja pozwala na przechowywanie wielu rzeczy, jednocześnie nie psując wyglądu pomieszczenia.

Jeśli chcesz, by przestrzeń była dobrze zorganizowana, czym prędzej zapoznaj się z naszą ofertą.

boks garażowy - schemat

Parametry

Pojemność skrzyni [m3]

1,9

Max obciążenie skrzyni [kg]

500

Wymiary skrzyni [mm]

2300x800x1000

Odległość skrzyni od podłogi [mm]

1000

Zamek

1 szt.

Półka boczna

1 szt.

Półka wisząca

1 szt.

Uchwyt na narty podwójny

1 szt.

Na zamówienie może zostać wykonany boks o wymiarach niestandardowych oraz wyposażony w dodatkowe półki i wieszaki.

boks garażowy 1     boks garażowy 2     boks garażowy 3