Kominki elektryczne

 
 
 
 
 
Nic nie działa tak kojąco jak płomienie ogniska. Dają one wspaniałe uczucie przytulności i komfortu.
Tradycyjne kominki są jednak kłopotliwe w użytkowaniu. Konieczne jest regularne czyszczenie z popiołu, jak też zbieranie opału i przeczyszczanie komina. Kominki gazowe również przysparzają trudności, gdyż należy pamiętać o ograniczeniu związanym z przewodem kominowym oraz łączem gazowym. Jeśli to wszystko jest nie dla ciebie – skorzystaj z oferty jaka są elektryczne kominki Optiflame®.
 
Komfort przede wszystkim
 
Kominki elektryczne to komfort użytkowania połączony z prostotą obsługi. Nie zachodzi potrzeba odprowadzenia spalin, nie ma konieczności podłączenia do komina ani wymogów co, do specjalnego systemu wentylacji. Można je zainstalować w dowolnym miejscu -nawet mieszkaniu prywatnym w bloku. Te produkty nie są szkodliwe dla mebli ani ścian! Nie wydzielają spalin, nie parzą, nie pokrywają sadza całego pomieszczenia – a to jeszcze nie koniec zalet. Urządzenia nie wymagają tak intensywnego czyszczenia, nie wykazano również żadnych właściwości szkodliwych dla zdrowia czy życia. Montaż w przypadku kominka elektrycznego jest niezwykle prosty i możliwy w dowolnym, wskazanym przez Państwa miejscu.
 
Relaks za grosze - bardzo proszę
 
Warto zauważyć, że oferowane produkty są niedrogie w eksploatacji. Zasadniczo pobierają około 120-300W energii elektrycznej na wytworzenie płomienia. Jeżeli pragniesz jedynie korzystać z tej funkcji bez dodatkowej opcji grzania, ponoszone koszty to sprawa groszowa. Dzięki takim rozwiązaniom można delektować się blaskiem płomieni bez konieczności zaprzątania sobie myśli rachunkami- teraz już nic nie zakłóci naszego relaksu.
 
Dla każdego coś odpowiedniego
 
Oferujemy ogromny wybór urządzeń. Mogą Państwo dostosować nasze produkty do swoich upodobań i charakteru wnętrza. Urządzenia Optiflame cieszą się uznaniem profesjonalistów, o czym świadczą obficie przyznawane nagrody i wyróżnienia. Jedną z nich jest wyróżnienie w konkursie "Płomień roku 2007" - przyznane przez prestiżowe wydawnictwo "Świat Kominków". Jury podkreśliło w uzasadnieniu swojej decyzji fakt, że urządzenia Optiflame firmy Glen Dimplex - to próba udowodnienia, że nie jest to „gorszy brat tradycyjnego kominka, ale stanowi interesująca grupę produktów. Również dla tych, którzy posiadają już w domu kominek opalany drewnem". - "Świat Kominków", nr 2(16) 2008.
 
Opti-Myst - ogień jak żywy
 
Urządzenia Opti-Myst dają unikalny, w pełni trójwymiarowy efekt płomienia i dymu, sprawiając, że ta magiczna iluzja tchnie niemalże rzeczywistością. Jeszcze nigdy fikcja nie była tak bliska jawy!
 
 
Ogień z wody - jak to możliwe
 
Pod nazwą Opty-Myst kryje się nowatorska, opatentowana technologia, która wykorzystuje ultradźwięki do wytwarzania mgły wodnej. Odpowiednio odparowana mgła, zostaje podświetlona, co owocuje efektem płomieni i dymu, który wydobywa się z migoczącego paleniska kominka.. Palenisko kominka ma bardziej przestrzenna formę. Technologia tu zastosowana w połączeniu z żarzącymi się polanami drewna Optiglo, dają niezwykle realistyczny efekt. Urządzenia Opti–Myst są unikatowym połączeniem realizmu kominków spalinowych z komfortem użytkowania charakterystycznym dla kominków elektrycznych. Nasze rozwiązania są bardzo praktycznie i nie wymagają skomplikowanej instrukcji obsługi.
 
Technologiczne dzieło sztuki dla wymagających
 
Urządzenia Opty-Myst zdobywają coraz szersze grono zwolenników i coraz większe uznanie zarówno wśród odbiorców indywidualnych, jak i profesjonalistów z branży wnętrzarskiej oraz budowlanej. Nowatorska technika zachwyca i intryguje miłośników piękna i funkcjonalności.
 
Kominki elektryczne - transport na terenie całego kraju 120zł brutto
 
Urządzenia Dimplex produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Tym niemniej, zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania korekt oraz modyfikacji w procesie produkcyjnym. Zalecamy więc sprawdzenie gabarytów kominka przed montażem.
 
opti-myst - parametry techniczne
optiflame - parametry techniczne
 
[ do góry ]