Klimatyzator LG DUAL COOL

LG DUAL COOL z Oczyszczaczem powietrza – 2w1 klimatyzator i oczyszczacz powietrza. Wykrywa pył wewnątrz pomieszczenia, a system filtracji wykorzystuje 5 milionów jonów do wychwytywania i usuwania mikroskopijnych cząstek pyłu. 4-kierunkowy, automatyczny ruch żaluzji, podnosi komfort użytkowania, a świeże powietrze dotrze wszędzie, bez znaczenia, gdzie zainstalowana jest jednostka wewnętrzna.

LG będąc pewne jakości swoich produktów, zabezpiecza lepszą jakość życia swoich klientów poprzez zaoferowanie 10 lat gwarancji na sprężarki w klimatyzatorach.

Klimatyzatory i oczyszczacze powietrza a ochrona przed wirusami.

Mimo wielu zalet życie w mieście jest obciążone wieloma zagrożeniami, często niewidocznymi dla oka. Coraz częściej odczuwamy zmiany klimatu i dotkliwe upały. Do tego otaczają nas wirusy oraz inne drobnoustroje swobodnie krążące wokół, a także substancje składające się na smog. W ostatnich latach szczególną uwagę poświęca się pyłom PM10 oraz PM2,5, które wdychamy prawie każdego dnia – ich stężenie jest wyraźnie wyższe zimą, kiedy trwa sezon grzewczy. Substancje te powoli odkładają się w płucach oraz dostają do krwiobiegu, przyczyniając się do licznych chorób układu oddechowego jak choćby astma oraz zapalenia oskrzeli.

Jak zatem się bronić przed pyłami PM10 i 2,5 oraz upałem? Idealnym rozwiązaniem i metodą obrony będą oczyszczacze powietrza oraz klimatyzatory wyposażone w specjalne filtry.

Zadbaj o powietrze w swoim domu!

Nie musisz już specjalnie jechać w góry, na wieś lub do uzdrowisk, żeby cieszyć się świeżą, rześką aurą. Współczesne oczyszczacze zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wyłapywać nawet najmniejsze drobinki pyłów i wirusów, które mogły dostać się do Twojego mieszkania. Dzięki temu uchylanie okien jesienią czy zimą nie będzie już oznaczało wpuszczania zaczadzonego powietrza do mieszkania! Funkcja oczyszczania przyda się szczególnie w tych domostwach, gdzie znajduje się tradycyjny kominek. Zadbaj o siebie oraz swoje drogi oddechowe!

Dostępne obecnie na rynku klimatyzatory także będą doskonałym wyborem, szczególnie w przypadku tych lokali, które bardzo szybko i łatwo się nagrzewają. Zadbają o optymalną temperaturę w pomieszczeniu oraz przefiltrują pyły oraz nieprzyjemne zapachy.

Ochrona przed wirusami

Proponujemy naszym Klientom oczyszczacze i klimatyzatory wyposażone w profesjonalne filtry wyłapujące nawet wyjątkowo drobne roztocza, wirusy i drobnoustroje. Powietrze wolne od tych organizmów to przede wszystkim lepsze samopoczucie oraz lepsza ochrona Twojego zdrowia!

Zapraszamy do kontaktu!

Chcesz zadbać o ochronę przed drobnoustrojami oraz szkodliwymi substancjami unoszącymi się w powietrzu? Masz na oku konkretny model oczyszczacza lub klimatyzatora? Zadzwoń do nas lub napisz maila! Nasi doradcy chętnie pomogą w dopasowaniu produktu do Twoich potrzeb oraz umówią dogodny termin montażu.