Oczyszczacze powietrza GREE

Marka Gree od lat wielką wagę przywiązuje do ekologii i dbałości o czystość powietrza. Z tego powodu do naszej oferty w tym roku dołączają najwyższej jakości oczyszczacze powietrza, które mogą uchronić naszych klientów od wielu problemów zdrowotnych. To jednak nie wszystko, bo oczyszczacze marki Gree pomagają w usunięciu z powietrza m. in. spalin, wirusów, grzybów, pleśni, a nawet dymu nikotynowego. Przy tych zaletach należy wymienić wysoki wskaźnik emisji czystego powietrza, niski pobór mocy oraz - co chyba najważniejsze - niski poziom hałasu.

Dlaczego warto zainwestować w oczyszczacz powietrza?

Chociaż w powietrzu zawsze unosiły się niebezpieczne dla zdrowia człowieka związki chemiczne, to jednak przyszło nam żyć w czasach, kiedy jest ich jeszcze więcej. Smog, alergeny czy chorobotwórcze drobnoustroje to tylko ledwie wierzchołek całej góry lodowej cząsteczek mogących wyrządzić szkody w naszym ciele. Z naszymi oczyszczaczami powietrza nie musisz się jednak tego obawiać, będziesz mógł odetchnąć pełną piersią.

Gdzie można wykorzystać to urządzenie?

Nasze sprzęty z całą pewnością docenione zostaną przez przedsiębiorców i ich pracowników. Zamontowane w biurach czy innego rodzaju przestrzeniach zakładów pracy, poprawią komfort oddychania, a to z kolei może wpłynąć też na samopoczucie zespołu i jego wydajność. Z powodzeniem można także zainstalować je w prywatnych domach, dzięki czemu można w pełni odpocząć, bez wdychania alergenów, kurzów czy innych drażniących drobinek zanieczyszczeń.

Co można zyskać kupując urządzenie marki Gree?

Zapomnij o katarze, przekrwionych oczach czy suchym gardle, dzięki oczyszczaczowi powietrza, którego dostarczaniem się zajmujemy, będziesz mógł odetchnąć pełną piersią. Jest to ulga zarówno dla alergików (szczególnie wiosną), jak i dla osób, które często chodzą przeziębione. Urządzenia te świetnie też sobie radzą z pochłanianiem różnych zapachów. Dzięki temu świetnie sprawdzą się w salonach z aneksem kuchennym - woń z gotowania nie przesiąknie przez obicia kanap, pościele czy poduszki.

Parametry urządzeń:

Oczyszczacze powietrza GREE - parametry

DANE TECHNICZNE

Oczyszczacz GREE Aqua