Regulatory temperatury

Wybór właściwego regulatora nie jest mniej istotny niż wybór przewodu lub maty grzejnej. To on decyduje o właściwej, oczekiwanej przez użytkownika pracy całego systemu. Jakość użytych materiałów, precyzyjny pomiar temperatury, efektywne funkcje programów oraz rozsądna cena sprawiają, że regulator elektroniczny nie ma sobie równych na rynku.

Oferowane urządzenia zapewniają wygodę podczas sterowania urządzeniami służącymi do ogrzewania, dzięki czemu pozwalają w łatwy sposób zapewnić komfortową temperaturę w domu.

Decydując się na zakup elektronicznego regulatora temperatury dokonujesz świetnego wyboru, ponieważ nasze urządzenie zapewnia:

  • 100% spełnienie oczekiwań użytkownika
  • najniższe koszty eksploatacji (kontrola i odczyt zużytej energii)
  • bateryjne podtrzymanie funkcji i danych w programatorze w przypadku braku zasilania systemu grzejnego

 

Oferowane urządzenia zapewniają sterowanie ogrzewaniem podłogowym, co pozwala na dostosowanie temperatury panującej w pomieszczeniu, do preferencji osób przebywających wewnątrz. Ich zastosowanie pozwoli dostosować pracę kotła do potrzeb danego wnętrza, co może przyczynić się do oszczędności związanych z ogrzewaniem.

Warto zdecydować się na model, którego montaż będzie łatwy i nie będzie się wiązał z problemami. Ważną role odgrywa także łatwość obsługi urządzenia. Sterownik do ogrzewania podłogowego, charakteryzujące się intuicyjną designem, dzięki któremu korzystanie z poszczególnych opcji urządzenia nie będzie sprawiać problemu.

Kolejnym aspektem, który przełoży się na wygodę codziennego użytkowania sprzętu jest duży wyświetlacz. Dzięki niemu wszystkie wyświetlane dane będą łatwiejsze do przeczytania, dzięki czemu obsługa regulatora ogrzewania podłogowego będzie łatwiejsza i nie sprawi problemu nawet osobom starszym. Wybierając urządzenie bezprzewodowe, warto upewnić się, że jego zasięg pozwoli na bezproblemowe komunikowanie się nadajnika z odbiornikiem.

 

Regulatory temperatury elektroniczne, podtynkowe,
do instalacji wewnętrznej - sterowanie ogrzewaniem podłogowym

      cena brutto

promocyjna cena brutto

 

Regulator TVM 05 - manualny, z czujnikiem podłogowym

      189,00 160,65

Regulator współpracuje z podłogowym czujnikiem temperatury oferowanym w komplecie (3mb). Regulację temperatury wykonujemy pokrętłem. Wyposażony w diodę, informująca o włączeniu obwodu grzania. Posiada wbudowany wyłącznik włącz/wyłącz. W komplecie dodatkowa ramka maskująca. Wersja podtynkowa. Obudowa regulatora posiada stopień ochrony: IP 21 (pozwala na montaż w łazience i innych pomieszczeniach o dużej wilgotności).

 

Regulator TVT 01 - manualny, z czujnikiem powietrznym i podłogowym

      150,00 127,50

Elektroniczny regulator temperatury do montażu podtynkowego przeznaczony do systemów ogrzewania. Do ustawienia wersje: 1) z czujnikiem podłogowym, 2) z czujnikiem powietrznym, 3) z czujnikiem powietrznym i podłogowym jako ogranicznikiem temperatury. Nowoczesny wyświetlacz LCD, proste przyciski do ustawiania temperatury oraz wyłącznik włącz/wyłącz. W komplecie czujnik podłogowy o długości 3mb. Obudowa regulatora posiada stopień ochrony: IP 20.

 

Regulator FR - E - 525 31- manualny, z podłogowym czujnikiem temperatury

      149,00 126,65

Elektroniczny regulator w wersji natynkowej. Regulator współpracuje z podłogowym czujnikiem temperatury (występuje w komplecie z regulatorem). Regulacja temperatury za pomocą pokrętła. Wyposażony w diodę, informująca o włączeniu obwodu grzania. Posiada wbudowany wyłącznik włącz/wyłącz. Obudowa regulatora posiada stopień ochrony: IP 30. Regulator ma szeroki zakres nastaw temperatury od +5 do +60 stopni.

 

Regulator TVT 04 - programowalny, z czujnikiem podłogowym i powietrznym

      299,00 254,15

Thermoval  TVT 04  jest elektronicznym, dwuczujnikowym, podtynkowym regulatorem temperatury, przeznaczonym do współpracy z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym oraz innymi systemami ogrzewania pomieszczeń.

Regulator posiada rozbudowane menu, umożliwiające pełne programowanie podstawowych parametrów fabrycznych oraz tygodniowego cyklu pracy.

Regulator TVT 04  to konstrukcja oferująca użytkownikowi możliwość dokładnej kontroli temperatury podłogi oraz pomieszczenia w którym zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe.

 

Regulator TVT 30 - programowalny, z czujnikiem powietrznym i podłogowym

      349,00 296,65

Elektroniczny programowalny, z dotykowym wyświetlaczem LCD, mogący współpracować z czujnikiem powietrznym, z czujnikiem podłogowym lub jednocześnie z czujnikiem powietrznym i podłogowym jako ogranicznikiem temperatury podłogi. Zakres ustawień od 5˚C do 60˚C (z czujnikiem powietrznym) i od 5˚C do 60˚C (z czujnikiem podłogowym). Jest wyposażony w czytelny dotykowy wyświetlacz, wyłącznik, posiada funkcję programowania tygodniowego, autodiagnostykę, przerwę wakacyjną, funkcję przeciwzamrożeniową oraz funkcję manualnego ustawienia temperatury bez ingerencji w program. W komplecie czujnik podłogowy, czujnik powietrzny wbudowany jest w regulator. Maksymalne obciążenie - 16 A. Obudowa regulatora posiada stopień ochrony IP 20.

 


Regulatory temperatury elektroniczne - na szynę DIN
do instalacji wewnętrznej - sterowanie ogrzewaniem podłogowym

 

Regulator TVR 295- do sterowania ogrzewaniem podłogowym, na szynę DIN

  3600 2295 360,00 306,00

TR 295 jest programowalnym, dwukanałowym  regulatorem uniwersalnym, przeznaczonym do współpracy z ogrzewaniem podłogowym oraz do zewnętrznych systemów ochrony przeciwoblodzeniowej elementów budynków oraz przyległej infrastruktury.

Oprogramowanie urządzenia pozwala na niezależną kontrolę jednej lub dwóch stref grzewczych oraz na zaprogramowanie w cyklu tygodniowym parametrów pracy niezależnie dla każdej ze stref.  Urządzenie posiada opcję kalibracji czujników i zmiany histerezy.

Kontrola pracy systemu odbywa się na podstawie odczytów parametrów temperatury przestrzeni ogrzewanej, powietrza lub temperatury gruntu.

Urządzenie posiada wyświetlacz cyfrowy, ułatwiający ustawianie parametrów pracy oraz bieżący odczyt temperatur z czujników. Oprogramowanie regulatora umożliwia ustawienie jednego parametru tzw. punktu aktywacji przy określonej temperaturze lub ustawienie zakresu pracy po przez wybranie poziomu górnej i dolnej temperatury.