Regulatory temperatury

Wybór właściwego regulatora nie jest mniej istotny niż wybór przewodu lub maty grzejnej. To on decyduje o właściwej, oczekiwanej przez użytkownika pracy całego systemu. Jakość użytych materiałów, precyzyjny pomiar temperatury, efektywne funkcje programów oraz rozsądna cena sprawiają, że regulator elektroniczny nie ma sobie równych na rynku.

Oferowane urządzenia zapewniają wygodę podczas sterowania urządzeniami służącymi do ogrzewania, dzięki czemu pozwalają w łatwy sposób zapewnić komfortową temperaturę w domu.

Decydując się na zakup elektronicznego regulatora temperatury dokonujesz świetnego wyboru, ponieważ nasze urządzenie zapewnia:/p>

  • 100% spełnienie oczekiwań użytkownika
  • najniższe koszty eksploatacji (kontrola i odczyt zużytej energii)
  • bateryjne podtrzymanie funkcji i danych w programatorze w przypadku braku zasilania systemu grzejnego

 

Oferowane urządzenia zapewniają sterowanie ogrzewaniem podłogowym, co pozwala na dostosowanie temperatury panującej w pomieszczeniu, do preferencji osób przebywających wewnątrz. Ich zastosowanie pozwoli dostosować pracę kotła do potrzeb danego wnętrza, co może przyczynić się do oszczędności związanych z ogrzewaniem.

Warto zdecydować się na model, którego montaż będzie łatwy i nie będzie się wiązał z problemami. Ważną role odgrywa także łatwość obsługi urządzenia. Sterownik do ogrzewania podłogowego, charakteryzujące się intuicyjną designem, dzięki któremu korzystanie z poszczególnych opcji urządzenia nie będzie sprawiać problemu.

Kolejnym aspektem, który przełoży się na wygodę codziennego użytkowania sprzętu jest duży wyświetlacz. Dzięki niemu wszystkie wyświetlane dane będą łatwiejsze do przeczytania, dzięki czemu obsługa regulatora ogrzewania podłogowego będzie łatwiejsza i nie sprawi problemu nawet osobom starszym. Wybierając urządzenie bezprzewodowe, warto upewnić się, że jego zasięg pozwoli na bezproblemowe komunikowanie się nadajnika z odbiornikiem.

Regulatory temperatury elektroniczne, podtynkowe,
do instalacji wewnętrznej - sterowanie ogrzewaniem podłogowym

model cena brutto

promocyjna cena brutto

Regulator TVM 05:

manualny, z czujnikiem podłogowym

  209,00 175,00

Regulator TVM 05

 

TVM 05 jest elektronicznym regulatorem podtynkowym. Pomiar temperatury dokonywany jest za pośrednictwem kablowego czujnika podłogowego. Urządzenie posiada przełącznik włącz/wyłącz, a regulacja temperatury odbywa się za pomoca pokrętła.
 
Pod pokrętłem umieszczono dwa ograniczniki ruchu tzw. limitery, które umożliwiają ustawienie ograniczenia ruchu pokrętła w obu kierunkach. To proste rozwiązanie pozwala na mechaniczne ustalenie maksymalnego, górnego oraz minimalnego, dolnego zakresu temperatury. Ogranicza to możliwość przypadkowego przestawienia temperatury, niekontrolowanej regulacji jak i całkowitego zablokowania ruchu pokrętła, pozostawiając tym samym nastawę temperatury w jednym, wybranym położeniu.
 

Regulator FR - E - 525 31:

manualny, z czujnikiem podłogowym

  199,00 169,00
Regulator FR - E - 525 31: Elektroniczny regulator w wersji natynkowej. Regulator współpracuje z podłogowym czujnikiem temperatury (występuje w komplecie z regulatorem). Regulacja temperatury za pomocą pokrętła. Wyposażony w diodę, informująca o włączeniu obwodu grzania. Posiada wbudowany wyłącznik włącz/wyłącz. Obudowa regulatora posiada stopień ochrony: IP 30. Regulator ma szeroki zakres nastaw temperatury od +5 do +60 stopni.
 

Regulator TVT 04 ED:

programowalny, z czujnikiem powietrznym i podłogowym

  349,00 296,00
Regulator TVT 04 ED

Thermoval  TVT 04 ED  jest elektronicznym, dwuczujnikowym, podtynkowym regulatorem temperatury, przeznaczonym do współpracy z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym oraz innymi systemami ogrzewania pomieszczeń.

 
Regulator posiada rozbudowane menu, umożliwiające pełne programowanie.
 
Regulator TVT 04 ED  to konstrukcja oferująca użytkownikowi możliwość dokładnej kontroli temperatury podłogi oraz pomieszczenia w którym zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe.
 
Dodatkowym atutem tego regulatora jest oprogramowanie w skład którego wchodzi funkcja "autodiagnostyka błędów".
 
Funkcja ta automatycznie informuje użytkownika w sytuacjach awaryjnych związanych z pracą układu grzewczego oraz umożliwia szybką identyfikację problemu.
 
 

Regulator TT 16:

programowalny, z czujnikiem podłogowym i powietrznym

  249,00 210,00
Regulator TT 16
Thermoval TT 16 jest nowoczesnym regulatorem wyposażonym w dotykowy ekran w technologii TOUCH-Screen. Posiada pełne oprogramowanie tygodniowe. Głównym przeznaczeniem urządzenia jest współpraca z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym. Urządzenie dodatkowo może współpracować z powietrznym ogrzewaniem elektrycznym oraz podłogowym lub powietrznym ogrzewaniem wodnym. Urządzenie spełnia wymogi dyrektywy EU Ecodesign. W komplecie wbudowany czujnik powietrzny oraz czujnik podłogowy.
 

Regulator TVT 30:

programowalny, z czujnikiem powietrznym i podłogowym

  389,00 330,00
Regulator TVT 30

TVT 30 jest nowoczesnym regulatorem z ekranem dotykowym LCD. Głównym przeznaczeniem urządzenia jest współpraca z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym. Uniwersalna konstrukcja wyposażona została w pełne oprogramowanie tygodniowe. Urządzenie dodatkowo może współpracować z powietrznym ogrzewaniem elektrycznym oraz podłogowym lub powietrznym ogrzewaniem wodnym.

 

Regulator TVT 31 WiFi:

programowalny, z czujnikiem powietrznym i podłogowym

      429,00 365,00
Regulator TVT 31 WiFi

Thermoval TVT 31 WiFi jest nowoczesnym regulatorem wyposażonym w dotykowy ekran LCD oraz moduł sterowania bezprzewodowego WiFi 4G. Uniwersalna konstrukcja posiada pełne oprogramoanie tygodniowe. Głownym przeznaczeniem urządzenia jest współpraca z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym. Urządzenie dodatkowo może współpracować z powietrznym ogrzewaniem elektrycznym oraz podłogowym lub powietrznym ogrzewaniem wodnym. Urządzenie spełnia wymogi dyrektywy EU Ecodesign.