Ogrzewacze wody

Ciepła woda to w naszych czasach standard

Firma STIEBEL ELTRON zapewnia nam urządzenia, dzięki którym możliwa jest redukcja kosztów związanych z jej podgrzaniem. Oferowane przepływowe ogrzewacze są energooszczędne, a przy tym zapewniają szybkie podgrzewanie cieczy. Swoją pracą zapewniają wysoki komfort obsługi oraz znaczną wydajność. Stosowanie urządzeń tego typu jest bardzo oszczędnym, a przy tym komfortowym rozwiązaniem. Niskie zużycie energii jest powodowane faktem, że instalacja pobiera prąd tylko wtedy, gdy przemieszczająca się w nich ciecz ma zostać podgrzana.

Ze względu na to, że koszt oleju, czy gazu jest obecnie wysoki, oferowane, działające na prąd, urządzenia, stanowią tańszą alternatywę. Ponadto, są rozwiązaniem przyjaznym środowisku.

W asortymencie posiadamy szeroki wybór produktów, które są podzielone na różne kategorie. Wybór konkretnego urządzenia powinien być uzależniony od ilości punktów odbioru cieczy oraz zapotrzebowania danego miejsca. Oferowane urządzenia sprawdzają się w lokalach, w których nie ma centralnie doprowadzonej ciepłej wody. Oferowane urządzenia zapewniają stabilną temperaturę, co ma znaczny wpływ na komfort korzystania z niej. Dzięki nim nie trzeba obawiać się, że nagle zabraknie ciepłej wody.

Grupy produktów:

- Przepływowe ogrzewacze : ich zadaniem jest zapewnienie wysokiego komfortu w trakcie przygotowywania ciepłej wody do kąpieli lub prysznica, mogą być sterowane hydraulicznie lub elektronicznie.

- Przepływowe ogrzewacze w wersji mini : są stosowane przeważnie w miejscach, w których ciepła woda jest stosowana sporadycznie i w małych ilościach, np. na terenie ogródków działkowych.

- Urządzenia do gotowania : pozwalają na doprowadzenie cieczy do stanu wrzenia, sprawdzają się w domach prywatnych, przestrzeniach biurowych oraz w małej gastronomii, dzięki nim można nalać wrzącą wodę z urządzenia prosto do filiżanki herbaty lub kawy.

- Pojemnościowe ogrzewacze : mieszczą od 30 do 200 litrów i sprawdzają się w miejscach, w których zachodzi duże zapotrzebowanie ma ciepłą wodę.

- Pojemnościowe ogrzewacze przepływowe na 30-100l : posiadają trzy tryby pracy, dzięki którym mogą funkcjonować w charakterze urządzenia przepływowego, a także jedno lub dwufazowego, dzięki któremu możliwe jest korzystanie z cieczy podgrzanej do 70 stopni C.

- Pojemnościowe ogrzewacze, mieszczące od 5 do 15l : stanowią bardzo dobre rozwiązanie do kuchni, łazienek oraz pomieszczeń innego typu, w których wykorzystywana jest ciepła ciecz.

- Pojemnościowe ogrzewacze stojące : mają pojemność od 200 do nawet 1000 litrów, mogą być stosowane w systemach wykorzystujących pompy ciepła oraz kolektory słoneczne.

- Suszarki do rąk : urządzenia tego typu bardzo szybko osuszają dłonie, a przy tym zapewniają maksimum higieny, są powszechnie stosowane w toaletach publicznych, hotelach, biurach, restauracjach oraz innych obiektach tego typu. Stanowią alternatywę dla papierowych ręczników.

 

Wybierając konkretny model, warto określić swoje zapotrzebowanie, dzięki temu możliwe będzie dobranie produktu, który będzie w stanie zapewnić odpowiednią ilość ciepłej wody.