Pompy ciepła

W swojej ofercie posiadamy nowoczesne pompy ciepła STIEBEL ELTRON. Są one jednocześnie rozwiązaniem efektywnym i ekologicznym. Podstawą ich działania są naturalne źródła energii, takie jak ziemia, woda oraz powietrze. Urządzenia te sprawiają, że ogrzewanie zyskuje większą sprawność i jest bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego.

>Doświadczenie firmy STIEBEL ELTRON pozwala zaprezentować odbiorcom bogatą ofertę zaawansowanych technologicznie urządzeń, które można dostosować do indywidualnych potrzeb każdej przestrzeni. W odróżnieniu od innych producentów, wytwarzających urządzenia o niewielkiej możliwości konfiguracji, pompy ciepła STIEBEL ELTRON mogą być instalowane zarówno w domach, jak i przedsiębiorstwach. Każdy model może być dodatkowo uzupełniony o nowoczesne systemy wentylacyjne, rekuperacyjne i fotowoltaiczne. Wszystko po to, aby zmaksymalizować wydajność i oszczędność ogrzewania.

Jesteśmy dostawcą urządzeń marki STIEBEL ELTRON, a jednocześnie zapewniamy profesjonalny serwis pomp ciepła na terenie Krakowa i okolic. Dobierzemy dla Państwa odpowiedni model, a następnie zadbamy o jego profesjonalny montaż. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!


Pompy ciepła powietrze / woda

Świetnie sprawdzają się w modernizowanych domach oraz nowym budownictwie. Wykorzystywane do ogrzewania domu i wody ciepło pochodzi z powietrza. Możliwość montażu wewnątrz lub na zewnątrz budynku.


Pompy ciepła solanka / woda

Podstawą ich działania jest ciepło pochodzące z gruntu. Ogrzewa ono dom oraz ciepłą wodę użytkową. Do montażu stosuje się sondy bądź kolektory płaskie.


Pompy ciepła woda / woda

Funkcję nośnika energii pełnią wody gruntowe. Prawidłowy system wykorzystuje układ dwóch studni: czerpalnej i zrzutowej.


Pompy ciepła powietrze / woda do c.w.u.

Wodę użytkową można uzyskać w prosty i tani sposób. Ciepło jest pobierane od otoczenia, w którym zainstalowane jest urządzenie (np. w piwnicy).