Rekomendacje

Nasza firma otrzymała wiele rekomendacji i wyróżnień. Poniżej kilka z nich:

 

Z dumą informujemy, że 1 grudnia 2017 roku Józef Radwański, wieloletni pracownik firmy EL-KRAK otrzymał z rąk Prezydenta Miasta Krakowa odznakę „Honoris Gratia”, odznaczenie przyznawane osobom zasłużonym dla Miasta.

----------

 „… Firma „EL-KRAK” wykonała projekt wraz z montażem instalacji klimatyzacyjnej w pomieszczeniach Delegatury. Firma „EL-KRAK” wywiązała się ze swojego  zobowiązania w sposób nie budzący żadnych  spostrzeżeń. Zgodnie z opinią odbiorcy instalacji montaż urządzenia klimatyzacyjnego przebiegł poprawnie, czego dowodem może być brak w dotychczasowej pracy systemu. (...) W skład firmy „EL-KRAK” wchodzi kadra o pełnych kompetencjach technicznych, otwarta na wszelkie sugestie inwestora. Podejmując kolejne inwestycje w przyszłości mamy zamiar korzystać z usług  oferowanych przez firmę „EL-KRAK”.

Delegatura Ministerstwa Skarbu Państwa w Krakowie

----------

"... Firma „EL-KRAK” wykonała instalację układu klimatyzacji typu MULTI SPLIT w biurowcu firmy PROINS przy ul. Wielickiej oraz w siedzibie firmy ul. Wapiennej. Jakość i estetyka wykonanych prac była bardzo dobra czego dowodem może być brak usterek w dotychczasowej eksploatacji systemu klimatyzacji. Uważam, że firma „EL-KRAK” solidnie wykonała przyjęte na siebie zobowiązania i jest godnym polecenia partnerem do współpracy..."

Piotr Baran

Prezes Zarządu w Firmie Proins S.A.

----------

"... W imieniu firmy JANEX Sp. z o.o. stwierdzam, że na nasze zlecenie firma „EL-KRAK” wykonała instalację systemu klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych. W trakcie wykonywanych prac personel techniczny firmy „EL-KRAK” wykazał się należytym przygotowaniem zawodowym jak również cechowała go duża staranność i dbałość wykonania prac. Zaznaczam, że całość prac została wykonana starannie, terminowo z dużą dbałością o szczegóły, a oceniając instalację jak również jej wykonanie uważam, że system klimatyzacji w zupełności spełnia przyjęte oczekiwania. Firma „EL-KRAK” jest solidnym i godnym zaufania wykonawcą regularnie interesującym się funkcjonowaniem klimatyzacji i zawsze gotowym przyjechać na każde wezwanie...."

Jerzy Wrzecionek

Prezes Zarządu w Firmie Janex SP. Z O.O.

----------

"... Firma "EL-KRAK" wykonuje okresowe przeglądy konserwacyjne i czyszczenie instalacji oraz urządzeń wentylacji mechanicznej i klimatyzacji. Usługi są realizowane w wymaganym terminie, zgodnie z warunkami umowy i należytą starannością..."

Małgorzata Popławska

Dyrektor Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego ul. Św. Łazarza 14

----------

"... Starostwo Powiatowe w Krakowie współpracuje z firmą „EL-KRKA” od 2005 roku. W tym czasie firma dała się poznać jako solidny dostawca oraz montażysta elementów elektrycznych, systemów grzewczych oraz klimatyzacyjnych. Zlecenia wykonywane przez wyżej wymieniona firmę zawsze odbywały się terminowo i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Zakupiony i dostarczony sprzęt jest zawsze bardzo wysokiej jakości..."

Bolesław Kosior

Dyrektor Wydziału Techniczno-Gospodarczego

----------

"... Wykonawstwo robót charakteryzuje dobra organizacja pracy, terminowość i solidność. Firma stosuje nowoczesne rozwiązania technologiczne i techniczne, zgodnie z polską Normą i Ustawą Prawo Budowlane. W zakresie projektowania i realizacji robót jest otwarta na wszelkie sugestie Inwestora..."

CASINOS Poland Sp. z o.o. Hotel Marriott

Warszawa

----------

"... Firma EL-KRAK wykazała się najwyższego stopnia profesjonalizmem i rzetelnością. Dzięki wykwalifikowanej kadrze technicznej wywiązała się z powierzonych zadań w sposób nie budzący żadnych zastrzeżeń. Firmę EL-KRAK możemy polecić wszystkim inwestorom, których celem jest terminowe i bezbłędne zrealizowanie inwestycji..."

HOCHTIEF Polska Sp. z o.o.

Oddział Kpis - Cracovia. Kraków

----------

"... Firma wykonała wszystkie prace od projektu instalacji poprzez dostawę i montaż urządzeń, udzielając 10-cio letniej gwarancji na wykonaną usługę. Prace były wykonane solidnie i terminowo..."

Muzeum Narodowe w Krakowie

----------

"... Potwierdzamy również wysoką jakość, solidność, terminowość i cierpliwość w fachowym doradztwie przy projektowaniu poszczególnych elementów instalacji elektrycznej. (...) Pozwalając sobie polecić w/w firmę potwierdzamy, iż po ponad rocznej eksploatacji nie stwierdziliśmy ani jednej usterki, co dodatkowo utwierdziło nas w bardzo wysokiej jej ocenie. Życzymy dalszego rozwoju dla dobra tak Firmy EL-KRAK jak i jej przyszłych kontrahentów..."

Przedsiębiorstwo Pszczelarsko-Farmaceutyczne "APIPOL-FARMA" Sp. z o.o.

Myślenice

----------

"... Wykonawstwo robót charakteryzuje dobra organizacja pracy, terminowość i solidność. ... Zgodnie z orzeczeniem komisji odbiorczej, prace wykonane zostały fachowo i bez usterek, zgodnie z wymogami Inwestora..."

Polinar S.A. Dealer FIAT

Kraków