Grzejniki konwekcyjne Thermoval

Elektryczny grzejnik Thermoval T19 z WiFi

 

W domach typu smart nie może zabraknąć inteligentnego ogrzewania. Fanów nowoczesnych rozwiązań zachęcamy do przyjrzenia się bliżej elektrycznym grzejnikom Thermoval T19. Model ten został wyposażony w moduł Wi-Fi, który pozwala na jego obsługę z poziomu aplikacji mobilnej. To doskonałe rozwiązanie, gdy chcesz, by Twój dom zaczął się nagrzewać jeszcze zanim do niego dotrzesz.

W urządzeniu działa grzałka niskotemperaturowa. Obudowa z blachy stalowej została pokryta powłoką antykorozyjną i lakierem odpornym na działanie wysokich temperatur, dzięki czemu urządzenie cechuje się znaczną trwałością.

Elektryczny grzejnik Thermoval T19 z WiFi
 

 

Elektryczny grzejnik Thermoval T17 - z grzałką krytą niskotemperaturową

Podobny do poprzednika zarówno pod kątem budowy, jak i dodatkowego wyposażenia – model ten także daje możliwość ustawienia 8 programów i zabezpieczenie przed zamarznięciem. To, co różni jednak od siebie te dwa urządzenia, to miejsca, w których się je stosuje.

Urządzenie z serii T17 może pracować wszędzie. Nadaje się świetnie zwłaszcza do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności – a więc łazienek i ubikacji. Pozwoli na szybkie nagrzanie wnętrza, przez co poranny prysznic czy mycie zębów będą przyjemne, nawet kiedy za oknem zapanują mrozy.